MSI Z890 GAMING WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1851 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces M.2, SATA
- TootjadMSI
- Mudel: Z890 GAMING WIFI
- Saadavus: 1
-
256€
MSI Z890 GAMING WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1851 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces M.2, SATA | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 370.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 1.71 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Net weight | 1.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 173 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | Z890 GAMING WIFI |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1851 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | M.2, SATA |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





